O firmie

Abart od wielu lat dystrybuuje na polskim rynku wysokiej jakości wykładziny. Dbając o najwyższą jakość naszych usług, zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i ich montażem oraz konserwacją.

Jakość

Stawiamy na jakość, a jej gwarantem jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy przedstawią pełną ofertę i pomogą w wyborze odpowiedniej wykładziny. Niezależnie od rodzaju powierzchni, jej wielkości czy przeznaczenia.

Usługi

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, architekci, firmy budowlane, jak i instytucje (szpitale, szkoły, urzędy). Wszystkie zamówienia traktujemy odrębnie, ponieważ wiemy, że każda przestrzeń wymaga dopasowanych i dedykowanych rozwiązań. Robimy to w trosce o to, by nasze wykładziny kojarzyły się z komfortem, a same tworzyły idealną podstawę przestrzeni do pracy i do życia. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

o-firmie-2.jpg
Kontakt do Abart Wykładziny

Zadzwoń

Dojazd do Abart Wykładziny

Znajdź nas

ul. Na Zakolu Wisły 12b
lokal 1
30-729 Kraków

Kontakt Abart Wykładziny
doradca.jpg

Skontaktuj się z naszym doradcą

Informacje

Stawiamy na jakość, a jej gwarantem jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy przedstawią pełną ofertę i pomogą w wyborze odpowiedniej wykładziny, niezależnie od rodzaju powierzchni, jej wielkości czy przeznaczenia.

Zapisz się do naszego
Newslettera

Używamy plików cookies.

Zamknij